Կատեգորիա:

grammar

Բաժանորդագրվել grammar արտասանություններին

  • adjective-ի արտասանություն adjective [en]
  • auxiliary-ի արտասանություն auxiliary [en]
  • subject-ի արտասանություն subject [en]
  • conjunción-ի արտասանություն conjunción [es]
  • spell-ի արտասանություն spell [en]
  • verb-ի արտասանություն verb [en]
  • sentence-ի արտասանություն sentence [en]
  • sustantivo-ի արտասանություն sustantivo [es]
  • thus-ի արտասանություն thus [en]
  • telaffuz-ի արտասանություն telaffuz [tr]
  • adverb-ի արտասանություն adverb [en]
  • assonance-ի արտասանություն assonance [en]
  • metaphor-ի արտասանություն metaphor [en]
  • ablative-ի արտասանություն ablative [en]
  • inflection-ի արտասանություն inflection [en]
  • adverbial-ի արտասանություն adverbial [es]
  • phrase-ի արտասանություն phrase [en]
  • grocer's apostrophe-ի արտասանություն grocer's apostrophe [en]
  • morpheme-ի արտասանություն morpheme [en]
  • personal pronouns-ի արտասանություն personal pronouns [en]
  • syntax-ի արտասանություն syntax [en]
  • pronombre-ի արտասանություն pronombre [es]
  • anu-ի արտասանություն anu [fi]
  • furigana-ի արտասանություն furigana [ja]
  • modal-ի արտասանություն modal [es]
  • accusative-ի արտասանություն accusative [en]
  • bijvoeglijk naamwoord-ի արտասանություն bijvoeglijk naamwoord [nl]
  • demonstrative pronouns-ի արտասանություն demonstrative pronouns [en]
  • unlike-ի արտասանություն unlike [en]
  • personification-ի արտասանություն personification [en]
  • genitiv-ի արտասանություն genitiv [de]
  • точка-ի արտասանություն точка [ru]
  • predication-ի արտասանություն predication [en]
  • copula-ի արտասանություն copula [en]
  • klinker-ի արտասանություն klinker [af]
  • futurum-ի արտասանություն futurum [nl]
  • ono-ի արտասանություն ono [es]
  • czas-ի արտասանություն czas [pl]
  • nominative-ի արտասանություն nominative [en]
  • genitive-ի արտասանություն genitive [en]
  • Eigenschaftswörter-ի արտասանություն Eigenschaftswörter [de]
  • inchoative-ի արտասանություն inchoative [en]
  • القواعد-ի արտասանություն القواعد [ar]
  • Orthographie-ի արտասանություն Orthographie [de]
  • odczasownikowy-ի արտասանություն odczasownikowy [pl]
  • past participle-ի արտասանություն past participle [en]
  • conjugations-ի արտասանություն conjugations [en]
  • Nunation-ի արտասանություն Nunation [en]
  • exegese-ի արտասանություն exegese [pt]
  • indefinita-ի արտասանություն indefinita [de]
  • couldn't have-ի արտասանություն couldn't have [en]
  • słowo-ի արտասանություն słowo [pl]
  • third-person-ի արտասանություն third-person [en]
  • non-count-ի արտասանություն non-count [en]
  • sincope-ի արտասանություն sincope [it]
  • personal pronoun-ի արտասանություն personal pronoun [en]
  • inflexion-ի արտասանություն inflexion [en]
  • modally-ի արտասանություն modally [en]
  • Bindewörter-ի արտասանություն Bindewörter [de]
  • liczebnik-ի արտասանություն liczebnik [pl]
  • ablativus-ի արտասանություն ablativus [la]
  • pangngalan-ի արտասանություն pangngalan [tl]
  • Umstandswörter-ի արտասանություն Umstandswörter [de]
  • objective complement-ի արտասանություն objective complement [en]
  • imperative-ի արտասանություն imperative [en]
  • vocative-ի արտասանություն vocative [en]
  • Patinig-ի արտասանություն Patinig [tl]
  • Present Perfect-ի արտասանություն Present Perfect [en]
  • wederkerend voornaamwoord-ի արտասանություն wederkerend voornaamwoord [nl]
  • syncretism-ի արտասանություն syncretism [en]
  • onderwerp-ի արտասանություն onderwerp [af]
  • Katinig-ի արտասանություն Katinig [tl]
  • copular-ի արտասանություն copular [es]
  • 文法 ぶんぽう-ի արտասանություն 文法 ぶんぽう [ja]
  • suffixes-ի արտասանություն suffixes [en]
  • split infinitive-ի արտասանություն split infinitive [en]
  • negation-ի արտասանություն negation [de]
  • voorzetsel-ի արտասանություն voorzetsel [nl]
  • Balarila-ի արտասանություն Balarila [tl]
  • infinitival-ի արտասանություն infinitival [en]
  • Zeitwörter-ի արտասանություն Zeitwörter [de]
  • nunnation-ի արտասանություն nunnation [en]
  • infix-ի արտասանություն infix [en]
  • nominalisation-ի արտասանություն nominalisation [en]
  • gerundium-ի արտասանություն gerundium [de]
  • first-person-ի արտասանություն first-person [en]
  • predicate (noun)-ի արտասանություն predicate (noun) [en]
  • Pronominaladverb-ի արտասանություն Pronominaladverb [de]
  • duplifix-ի արտասանություն duplifix [de]
  • third person singular-ի արտասանություն third person singular [en]
  • Majuskel-ի արտասանություն Majuskel [de]
  • attribut-ի արտասանություն attribut [sv]
  • parser-ի արտասանություն parser [en]
  • dative-ի արտասանություն dative [en]
  • denominal-ի արտասանություն denominal [de]
  • antimetabole-ի արտասանություն antimetabole [en]
  • transitive-ի արտասանություն transitive [en]
  • adverbiell-ի արտասանություն adverbiell [de]
  • Pangungusap-ի արտասանություն Pangungusap [tl]
  • durativ-ի արտասանություն durativ [sv]