Կատեգորիա:

grammar

Բաժանորդագրվել grammar արտասանություններին

  • adjectiveի արտասանություն
    adjective [en]
  • literallyի արտասանություն
    literally [en]
  • auxiliaryի արտասանություն
    auxiliary [en]
  • pluralի արտասանություն
    plural [en]
  • thusի արտասանություն
    thus [en]
  • subjectի արտասանություն
    subject [en]
  • sentenceի արտասանություն
    sentence [en]
  • verbի արտասանություն
    verb [en]
  • spellի արտասանություն
    spell [en]
  • conjunciónի արտասանություն
    conjunción [es]
  • relativeի արտասանություն
    relative [en]
  • sustantivoի արտասանություն
    sustantivo [es]
  • phraseի արտասանություն
    phrase [en]
  • telaffuzի արտասանություն
    telaffuz [tr]
  • adverbի արտասանություն
    adverb [en]
  • somebodyի արտասանություն
    somebody [en]
  • singularի արտասանություն
    singular [en]
  • metaphorի արտասանություն
    metaphor [en]
  • assonanceի արտասանություն
    assonance [en]
  • participleի արտասանություն
    participle [en]
  • ablativeի արտասանություն
    ablative [en]
  • definiteի արտասանություն
    definite [en]
  • inflectionի արտասանություն
    inflection [en]
  • possessiveի արտասանություն
    possessive [en]
  • personal pronounsի արտասանություն
    personal pronouns [en]
  • instrumentalի արտասանություն
    instrumental [en]
  • adverbialի արտասանություն
    adverbial [es]
  • syntaxի արտասանություն
    syntax [en]
  • grocer's apostropheի արտասանություն
    grocer's apostrophe [en]
  • morphemeի արտասանություն
    morpheme [en]
  • past participleի արտասանություն
    past participle [en]
  • modalի արտասանություն
    modal [es]
  • anuի արտասանություն
    anu [fi]
  • indefiniteի արտասանություն
    indefinite [en]
  • exegeseի արտասանություն
    exegese [pt]
  • pronombreի արտասանություն
    pronombre [es]
  • imperativeի արտասանություն
    imperative [en]
  • unlikeի արտասանություն
    unlike [en]
  • furiganaի արտասանություն
    furigana [ja]
  • personificationի արտասանություն
    personification [en]
  • couldn't haveի արտասանություն
    couldn't have [en]
  • demonstrative pronounsի արտասանություն
    demonstrative pronouns [en]
  • точкаի արտասանություն
    точка [ru]
  • accusativeի արտասանություն
    accusative [en]
  • bijvoeglijk naamwoordի արտասանություն
    bijvoeglijk naamwoord [nl]
  • genitivի արտասանություն
    genitiv [de]
  • Present continuousի արտասանություն
    Present continuous [en]
  • czasի արտասանություն
    czas [pl]
  • onoի արտասանություն
    ono [es]
  • Present Perfectի արտասանություն
    Present Perfect [en]
  • copulaի արտասանություն
    copula [en]
  • futurumի արտասանություն
    futurum [nl]
  • klinkerի արտասանություն
    klinker [af]
  • predicationի արտասանություն
    predication [en]
  • nominativeի արտասանություն
    nominative [en]
  • first person singularի արտասանություն
    first person singular [en]
  • genitiveի արտասանություն
    genitive [en]
  • third-personի արտասանություն
    third-person [en]
  • suffixesի արտասանություն
    suffixes [en]
  • inchoativeի արտասանություն
    inchoative [en]
  • negationի արտասանություն
    negation [en]
  • القواعدի արտասանություն
    القواعد [ar]
  • Eigenschaftswörterի արտասանություն
    Eigenschaftswörter [de]
  • słowoի արտասանություն
    słowo [pl]
  • non-countի արտասանություն
    non-count [en]
  • conjugationsի արտասանություն
    conjugations [en]
  • Orthographieի արտասանություն
    Orthographie [de]
  • pangngalanի արտասանություն
    pangngalan [tl]
  • first-personի արտասանություն
    first-person [en]
  • sincopeի արտասանություն
    sincope [it]
  • personal pronounի արտասանություն
    personal pronoun [en]
  • odczasownikowyի արտասանություն
    odczasownikowy [pl]
  • Nunationի արտասանություն
    Nunation [en]
  • indefinitaի արտասանություն
    indefinita [de]
  • part of speechի արտասանություն
    part of speech [en]
  • 文法 ぶんぽうի արտասանություն
    文法 ぶんぽう [ja]
  • objective complementի արտասանություն
    objective complement [en]
  • inflexionի արտասանություն
    inflexion [en]
  • Balarilaի արտասանություն
    Balarila [tl]
  • ablativusի արտասանություն
    ablativus [la]
  • liczebnikի արտասանություն
    liczebnik [pl]
  • modallyի արտասանություն
    modally [en]
  • Bindewörterի արտասանություն
    Bindewörter [de]
  • split infinitiveի արտասանություն
    split infinitive [en]
  • onderwerpի արտասանություն
    onderwerp [af]
  • preteriteի արտասանություն
    preterite [en]
  • vocativeի արտասանություն
    vocative [en]
  • Umstandswörterի արտասանություն
    Umstandswörter [de]
  • syncretismի արտասանություն
    syncretism [en]
  • transitiveի արտասանություն
    transitive [en]
  • predicateի արտասանություն
    predicate [en]
  • Patinigի արտասանություն
    Patinig [tl]
  • voorzetselի արտասանություն
    voorzetsel [nl]
  • wederkerend voornaamwoordի արտասանություն
    wederkerend voornaamwoord [nl]
  • Katinigի արտասանություն
    Katinig [tl]
  • a (article)ի արտասանություն
    a (article) [en]
  • predicate (noun)ի արտասանություն
    predicate (noun) [en]
  • copularի արտասանություն
    copular [es]
  • third person singularի արտասանություն
    third person singular [en]
  • superessiveի արտասանություն
    superessive [en]