Կատեգորիա:

grammar

Բաժանորդագրվել grammar արտասանություններին

  • adjectiveի արտասանություն adjective [en]
  • literallyի արտասանություն literally [en]
  • auxiliaryի արտասանություն auxiliary [en]
  • subjectի արտասանություն subject [en]
  • conjunciónի արտասանություն conjunción [es]
  • spellի արտասանություն spell [en]
  • sentenceի արտասանություն sentence [en]
  • verbի արտասանություն verb [en]
  • thusի արտասանություն thus [en]
  • pluralի արտասանություն plural [en]
  • sustantivoի արտասանություն sustantivo [es]
  • telaffuzի արտասանություն telaffuz [tr]
  • adverbի արտասանություն adverb [en]
  • somebodyի արտասանություն somebody [en]
  • relativeի արտասանություն relative [en]
  • assonanceի արտասանություն assonance [en]
  • metaphorի արտասանություն metaphor [en]
  • phraseի արտասանություն phrase [en]
  • ablativeի արտասանություն ablative [en]
  • inflectionի արտասանություն inflection [en]
  • adverbialի արտասանություն adverbial [es]
  • singularի արտասանություն singular [en]
  • participleի արտասանություն participle [en]
  • instrumentalի արտասանություն instrumental [es]
  • personal pronounsի արտասանություն personal pronouns [en]
  • grocer's apostropheի արտասանություն grocer's apostrophe [en]
  • syntaxի արտասանություն syntax [en]
  • morphemeի արտասանություն morpheme [en]
  • definiteի արտասանություն definite [en]
  • presentի արտասանություն present [sv]
  • pronombreի արտասանություն pronombre [es]
  • anuի արտասանություն anu [fi]
  • furiganaի արտասանություն furigana [ja]
  • modalի արտասանություն modal [es]
  • possessiveի արտասանություն possessive [en]
  • accusativeի արտասանություն accusative [en]
  • demonstrative pronounsի արտասանություն demonstrative pronouns [en]
  • точкаի արտասանություն точка [ru]
  • unlikeի արտասանություն unlike [en]
  • bijvoeglijk naamwoordի արտասանություն bijvoeglijk naamwoord [nl]
  • personificationի արտասանություն personification [en]
  • genitivի արտասանություն genitiv [de]
  • exegeseի արտասանություն exegese [pt]
  • indefiniteի արտասանություն indefinite [en]
  • past participleի արտասանություն past participle [en]
  • copulaի արտասանություն copula [en]
  • couldn't haveի արտասանություն couldn't have [en]
  • klinkerի արտասանություն klinker [af]
  • predicationի արտասանություն predication [en]
  • onoի արտասանություն ono [es]
  • czasի արտասանություն czas [pl]
  • futurumի արտասանություն futurum [nl]
  • imperativeի արտասանություն imperative [en]
  • nominativeի արտասանություն nominative [en]
  • first person singularի արտասանություն first person singular [en]
  • genitiveի արտասանություն genitive [en]
  • inchoativeի արտասանություն inchoative [en]
  • Eigenschaftswörterի արտասանություն Eigenschaftswörter [de]
  • القواعدի արտասանություն القواعد [ar]
  • Orthographieի արտասանություն Orthographie [de]
  • odczasownikowyի արտասանություն odczasownikowy [pl]
  • conjugationsի արտասանություն conjugations [en]
  • third-personի արտասանություն third-person [en]
  • słowoի արտասանություն słowo [pl]
  • Nunationի արտասանություն Nunation [en]
  • indefinitaի արտասանություն indefinita [de]
  • Present Perfectի արտասանություն Present Perfect [en]
  • non-countի արտասանություն non-count [en]
  • sincopeի արտասանություն sincope [it]
  • personal pronounի արտասանություն personal pronoun [en]
  • inflexionի արտասանություն inflexion [en]
  • pangngalanի արտասանություն pangngalan [tl]
  • liczebnikի արտասանություն liczebnik [pl]
  • modallyի արտասանություն modally [en]
  • Bindewörterի արտասանություն Bindewörter [de]
  • ablativusի արտասանություն ablativus [la]
  • negationի արտասանություն negation [en]
  • objective complementի արտասանություն objective complement [en]
  • Umstandswörterի արտասանություն Umstandswörter [de]
  • suffixesի արտասանություն suffixes [en]
  • Present continuousի արտասանություն Present continuous [en]
  • vocativeի արտասանություն vocative [en]
  • onderwerpի արտասանություն onderwerp [af]
  • 文法 ぶんぽうի արտասանություն 文法 ぶんぽう [ja]
  • Patinigի արտասանություն Patinig [tl]
  • syncretismի արտասանություն syncretism [en]
  • split infinitiveի արտասանություն split infinitive [en]
  • wederkerend voornaamwoordի արտասանություն wederkerend voornaamwoord [nl]
  • Katinigի արտասանություն Katinig [tl]
  • voorzetselի արտասանություն voorzetsel [nl]
  • copularի արտասանություն copular [es]
  • Balarilaի արտասանություն Balarila [tl]
  • superessiveի արտասանություն superessive [en]
  • first-personի արտասանություն first-person [en]
  • infinitivalի արտասանություն infinitival [en]
  • predicate (noun)ի արտասանություն predicate (noun) [en]
  • Zeitwörterի արտասանություն Zeitwörter [de]
  • nunnationի արտասանություն nunnation [en]
  • part of speechի արտասանություն part of speech [en]
  • third person singularի արտասանություն third person singular [en]