Կատեգորիա:

past tense

Բաժանորդագրվել past tense արտասանություններին

  • tiredի արտասանություն tired [en]
  • hadի արտասանություն had [en]
  • saidի արտասանություն said [en]
  • drankի արտասանություն drank [en]
  • sophisticatedի արտասանություն sophisticated [en]
  • Irisի արտասանություն Iris [en]
  • walkedի արտասանություն walked [en]
  • grewի արտասանություն grew [en]
  • j'ai euի արտասանություն j'ai eu [fr]
  • hidի արտասանություն hid [en]
  • fedի արտասանություն fed [en]
  • paidի արտասանություն paid [en]
  • wokeի արտասանություն woke [en]
  • swamի արտասանություն swam [en]
  • laidի արտասանություն laid [en]
  • fallenի արտասանություն fallen [en]
  • rescheduledի արտասանություն rescheduled [en]
  • wroughtի արտասանություն wrought [en]
  • badeի արտասանություն bade [en]
  • thatchedի արտասանություն thatched [en]
  • bredի արտասանություն bred [sv]
  • realizedի արտասանություն realized [en]
  • sewedի արտասանություն sewed [en]
  • sleptի արտասանություն slept [en]
  • bezonisի արտասանություն bezonis [eo]
  • hornswoggledի արտասանություն hornswoggled [en]
  • haggledի արտասանություն haggled [en]
  • bodeի արտասանություն bode [en]
  • bannedի արտասանություն banned [en]
  • stankի արտասանություն stank [en]
  • shrunkի արտասանություն shrunk [en]
  • batteredի արտասանություն battered [en]
  • fledի արտասանություն fled [en]
  • sankի արտասանություն sank [en]
  • handledի արտասանություն handled [sv]
  • mógłի արտասանություն mógł [pl]
  • شربواի արտասանություն شربوا [ar]
  • slewի արտասանություն slew [en]
  • suicidedի արտասանություն suicided [en]
  • mogliի արտասանություն mogli [pl]
  • gikի արտասանություն gik [da]
  • made (迄)ի արտասանություն made (迄) [ja]
  • woveի արտասանություն wove [en]
  • нёсի արտասանություն нёс [ru]
  • recalledի արտասանություն recalled [en]
  • imbruedի արտասանություն imbrued [en]
  • afflictedի արտասանություն afflicted [en]
  • Dybałaի արտասանություն Dybała [pl]
  • wchodziłaի արտասանություն wchodziła [pl]
  • потренировалсяի արտասանություն потренировался [ru]
  • tannedի արտասանություն tanned [en]
  • selhalի արտասանություն selhal [cs]
  • 寒かったի արտասանություն 寒かった [ja]
  • rzuciłի արտասանություն rzucił [pl]
  • musiałaի արտասանություն musiała [pl]
  • joltedի արտասանություն jolted [en]
  • próbowałի արտասանություն próbował [pl]
  • venisի արտասանություն venis [eo]
  • sögի արտասանություն sög [sv]
  • aßestի արտասանություն aßest [de]
  • shrankի արտասանություն shrank [en]
  • cowedի արտասանություն cowed [en]
  • staggeredի արտասանություն staggered [en]
  • pinnedի արտասանություն pinned [en]
  • aßի արտասանություն [de]
  • dove (verb past tense)ի արտասանություն dove (verb past tense) [en]
  • uprzedzałemի արտասանություն uprzedzałem [pl]
  • d'fhágի արտասանություն d'fhág [ga]
  • realisedի արտասանություն realised [en]
  • czas przeszłyի արտասանություն czas przeszły [pl]
  • началасьի արտասանություն началась [ru]
  • rồiի արտասանություն rồi [vi]
  • glaochի արտասանություն glaoch [ga]
  • whitedի արտասանություն whited [en]
  • moped (verb)ի արտասանություն moped (verb) [en]
  • byłի արտասանություն był [pl]
  • j’ai finiի արտասանություն j’ai fini [fr]
  • d'íocի արտասանություն d'íoc [ga]
  • mieliի արտասանություն mieli [fi]
  • osłupiałaի արտասանություն osłupiała [pl]
  • شَرِبَتْի արտասանություն شَرِبَتْ [ar]
  • chuirի արտասանություն chuir [ga]
  • overstegի արտասանություն oversteg [no]
  • zafrapowałaի արտասանություն zafrapowała [pl]
  • zostałyի արտասանություն zostały [pl]
  • benutztenի արտասանություն benutzten [de]
  • utrudniałի արտասանություն utrudniał [pl]
  • نَصَرْتُի արտասանություն نَصَرْتُ [ar]
  • rozmawialiի արտասանություն rozmawiali [pl]
  • skjalvի արտասանություն skjalv [da]
  • empfandenի արտասանություն empfanden [de]
  • spytałemի արտասանություն spytałem [pl]
  • flohenի արտասանություն flohen [de]
  • fielstի արտասանություն fielst [de]
  • rozglądałem sięի արտասանություն rozglądałem się [pl]
  • διόρισαի արտասանություն διόρισα [el]
  • manĝisի արտասանություն manĝis [eo]
  • slungի արտասանություն slung [en]
  • شربتَի արտասանություն شربتَ [ar]
  • zobaczyłemի արտասանություն zobaczyłem [pl]