Կատեգորիա:

first person plural

Բաժանորդագրվել first person plural արտասանություններին

  • auronsի արտասանություն aurons [fr]
  • distinguimosի արտասանություն distinguimos [es]
  • roedden ni ynի արտասանություն roedden ni yn [cy]
  • vystrčímeի արտասանություն vystrčíme [cs]
  • byddwn ni'nի արտասանություն byddwn ni'n [cy]
  • Зарегистрируемсяի արտասանություն Зарегистрируемся [ru]
  • ydyn niի արտասանություն ydyn ni [cy]
  • influimosի արտասանություն influimos [es]
  • partimosի արտասանություն partimos [pt]
  • σκάβουμεի արտասանություն σκάβουμε [el]
  • stříkámeի արտասանություն stříkáme [cs]
  • kupujemoի արտասանություն kupujemo [hr]
  • kupimoի արտասանություն kupimo [hr]
  • Trčimoի արտասանություն Trčimo [hr]