Արտասանել

Կարող եք ընտրել լեզու և տեսնել որոնք են այդ լեզվում արտասանության սպասող բառերը.

Բառեր

  • Lon ch’it die?-ի արտասանությունը ձայնագրել Lon ch’it die?
  • andoa ‘t ses?-ի արտասանությունը ձայնագրել andoa ‘t ses?
  • coma ch’it ciame?-ի արտասանությունը ձայնագրել coma ch’it ciame?
  • Va bin-ի արտասանությունը ձայնագրել Va bin
  • ‘Na maravija!-ի արտասանությունը ձայնագրել ‘Na maravija!
  • Mi i stagh bin, e ti?-ի արտասանությունը ձայնագրել Mi i stagh bin, e ti?
  • Com it ëstas?-ի արտասանությունը ձայնագրել Com it ëstas?
  • Adiù-ի արտասանությունը ձայնագրել Adiù
  • com vala?-ի արտասանությունը ձայնագրել com vala?
  • spatuss-ի արտասանությունը ձայնագրել spatuss
  • Wiksionari-ի արտասանությունը ձայնագրել Wiksionari
  • sent-ի արտասանությունը ձայնագրել sent [verb, verb past tense, verb past tenses, late, vėlus, pénz, money, verb - present, verb - present tense]
  • rusca-ի արտասանությունը ձայնագրել rusca
  • poj-ի արտասանությունը ձայնագրել poj
  • i sarìe-ի արտասանությունը ձայնագրել i sarìe
  • i sarìo-ի արտասանությունը ձայնագրել i sarìo
  • a sarìa-ի արտասանությունը ձայնագրել a sarìa
  • it sarìe-ի արտասանությունը ձայնագրել it sarìe
  • i sarìa-ի արտասանությունը ձայնագրել i sarìa
  • a fusso-ի արտասանությունը ձայնագրել a fusso
  • i fusse-ի արտասանությունը ձայնագրել i fusse
  • i fusso-ի արտասանությունը ձայնագրել i fusso
  • a fussa-ի արտասանությունը ձայնագրել a fussa
  • it fusse-ի արտասանությունը ձայնագրել it fusse
  • i fussa-ի արտասանությունը ձայնագրել i fussa
  • a sio-ի արտասանությունը ձայնագրել a sio
  • i sie-ի արտասանությունը ձայնագրել i sie
  • i sio-ի արտասանությունը ձայնագրել i sio
  • a sia-ի արտասանությունը ձայնագրել a sia
  • it sie-ի արտասանությունը ձայնագրել it sie
  • i sia-ի արտասանությունը ձայնագրել i sia
  • i saran-ի արտասանությունը ձայնագրել i saran
  • i sareve-ի արտասանությունը ձայնագրել i sareve
  • i saroma-ի արտասանությունը ձայնագրել i saroma
  • a sarà-ի արտասանությունը ձայնագրել a sarà
  • it saras-ի արտասանությունը ձայնագրել it saras
  • i sarai-ի արտասանությունը ձայնագրել i sarai
  • a j'ero-ի արտասանությունը ձայնագրել a j'ero
  • i j'ere-ի արտասանությունը ձայնագրել i j'ere
  • i j'ero-ի արտասանությունը ձայնագրել i j'ero
  • it j'ere-ի արտասանությունը ձայնագրել it j'ere
  • i j'era-ի արտասանությունը ձայնագրել i j'era
  • i seve-ի արտասանությունը ձայնագրել i seve
  • i soma-ի արտասանությունը ձայնագրել i soma
  • it ses-ի արտասանությունը ձայնագրել it ses
  • i son-ի արտասանությունը ձայնագրել i son
  • stàit-ի արտասանությունը ձայնագրել stàit
  • essend-ի արտասանությունը ձայնագրել essend
  • bagna-ի արտասանությունը ձայնագրել bagna
  • a l'avrìo-ի արտասանությունը ձայնագրել a l'avrìo

Phrases