Արտասանել

Կարող եք ընտրել լեզու և տեսնել որոնք են այդ լեզվում արտասանության սպասող բառերը.

Բառեր

  • n'entenen-ի արտասանությունը ձայնագրել n'entenen
  • calcula-ի արտասանությունը ձայնագրել calcula
  • fòrums-ի արտասանությունը ձայնագրել fòrums
  • ètniques-ի արտասանությունը ձայնագրել ètniques
  • fluidament-ի արտասանությունը ձայնագրել fluidament
  • volien-ի արտասանությունը ձայնագրել volien
  • disminuït-ի արտասանությունը ձայնագրել disminuït
  • potències-ի արտասանությունը ձայնագրել potències
  • perseguits-ի արտասանությունը ձայնագրել perseguits
  • Apreciada-ի արտասանությունը ձայնագրել Apreciada
  • presoners-ի արտասանությունը ձայնագրել presoners
  • bàndols-ի արտասանությունը ձայնագրել bàndols
  • famílies-ի արտասանությունը ձայնագրել famílies
  • aïllades-ի արտասանությունը ձայնագրել aïllades
  • autoritats-ի արտասանությունը ձայնագրել autoritats
  • prohibit-ի արտասանությունը ձայնագրել prohibit [verb]
  • executats-ի արտասանությունը ձայնագրել executats
  • butlletins-ի արտասանությունը ձայնագրել butlletins
  • publicaven-ի արտասանությունը ձայնագրել publicaven
  • llibertàries-ի արտասանությունը ձայնագրել llibertàries
  • organitzacions-ի արտասանությունը ձայնագրել organitzacions
  • llibertaris-ի արտասանությունը ձայնագրել llibertaris
  • activament-ի արտասանությունը ձայնագրել activament
  • redactat-ի արտասանությունը ձայնագրել redactat
  • l'inici-ի արտասանությունը ձայնագրել l'inici
  • bruscament-ի արտասանությունը ձայնագրել bruscament
  • entén-ի արտասանությունը ձայնագրել entén
  • índexs-ի արտասանությունը ձայնագրել índexs
  • expandeixi-ի արտասանությունը ձայնագրել expandeixi
  • s'hi-ի արտասանությունը ձայնագրել s'hi
  • aconsegueix-ի արտասանությունը ձայնագրել aconsegueix
  • d'esperantistes-ի արտասանությունը ձայնագրել d'esperantistes
  • congressos-ի արտասանությունը ձայնագրել congressos
  • s'han-ի արտասանությունը ձայնագրել s'han
  • períodes-ի արտասանությունը ձայնագրել períodes
  • ençà-ի արտասանությունը ձայնագրել ençà
  • D'aleshores-ի արտասանությունը ձայնագրել D'aleshores
  • inalterable-ի արտասանությունը ձայնագրել inalterable
  • defineixen-ի արտասանությունը ձայնագրել defineixen
  • fonaments-ի արտասանությունը ձայնագրել fonaments
  • objectius-ի արտասանությունը ձայնագրել objectius
  • bèl·lics-ի արտասանությունը ձայնագրել bèl·lics
  • mantingut-ի արտասանությունը ձայնագրել mantingut
  • procedents-ի արտասանությունը ձայնագրել procedents
  • participants-ի արտասանությունը ձայնագրել participants
  • vocabularis-ի արտասանությունը ձայնագրել vocabularis
  • gramàtiques-ի արտասանությունը ձայնագրել gramàtiques
  • l'introductor-ի արտասանությունը ձայնագրել l'introductor
  • esperantistes-ի արտասանությունը ձայնագրել esperantistes
  • defensors-ի արտասանությունը ձայնագրել defensors

Արտահայտություններ