Կատալոներեն արտասանության ընթացքում գտնվող բառեր (Gaspar Casadó-ից axis)

Լեզու: Կատալոներեն [Català] Վերադառնալ Կատալոներեն

31 արտասանության ընթացքում գտնվող բառեր. Վերադառնալ Կատալոներեն [Català]
  • Gaspar Casadó-ի արտասանությունը ձայնագրելGaspar Casadó
  • thomas-ի արտասանությունը ձայնագրելthomas [male, first names, prénom, pojknamn, förnamn, egennamn, nome proprio maschile]
  • iceberg-ի արտասանությունը ձայնագրելiceberg [german, loanwords, noun, geologia, sea, Vocabulari, iceberg]
  • vedella-ի արտասանությունը ձայնագրելvedella
  • atropellador-ի արտասանությունը ձայնագրելatropellador
  • Boada-ի արտասանությունը ձայնագրելBoada [surname]
  • Parcerisa-ի արտասանությունը ձայնագրելParcerisa [surname]
  • carbonatar-ի արտասանությունը ձայնագրելcarbonatar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • carburar-ի արտասանությունը ձայնագրելcarburar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • desadornar-ի արտասանությունը ձայնագրելdesadornar [verbo, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • desajuntar-ի արտասանությունը ձայնագրելdesajuntar [verbo, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • carrar-ի արտասանությունը ձայնագրելcarrar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • desafinar-ի արտասանությունը ձայնագրելdesafinar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • desafiar-ի արտասանությունը ձայնագրելdesafiar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • desaferrar-ի արտասանությունը ձայնագրելdesaferrar [verbo, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • afiganyar-ի արտասանությունը ձայնագրելafiganyar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • bleixar-ի արտասանությունը ձայնագրելbleixar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • bloquejar-ի արտասանությունը ձայնագրելbloquejar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • bofegar-se-ի արտասանությունը ձայնագրելbofegar-se [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • boirar-se-ի արտասանությունը ձայնագրելboirar-se [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • boixar-ի արտասանությունը ձայնագրելboixar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • boleiar-ի արտասանությունը ձայնագրելboleiar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • bolcar-ի արտասանությունը ձայնագրելbolcar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • bollar-ի արտասանությունը ձայնագրելbollar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • adverbialitzar-ի արտասանությունը ձայնագրելadverbialitzar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • afal•lerar-se-ի արտասանությունը ձայնագրելafal•lerar-se [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • aferrussar-se-ի արտասանությունը ձայնագրելaferrussar-se [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • advocar-ի արտասանությունը ձայնագրելadvocar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • afanar-ի արտասանությունը ձայնագրելafanar [verbos, verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • axis-ի արտասանությունը ձայնագրելaxis